YILDIRIM ROTBALANS
SATILIK ARSA

SON DAKİKA

SivasTime

"İKRAR 4 KAPI 40 MAKAM" ÇIKTI
SİPARİŞ WHATSAPP
05336381091

Meclis, Şubat Ayı Toplantılarını Tamamladı

Meclis, Şubat Ayı Toplantılarını Tamamladı
Bu haber 10 Şubat 2020 - 9:11 'de eklendi ve 77 views kez görüntülendi.

Sivas İl Genel Meclisi 2020 yılı Şubat ayı toplantıları sona erdi. Hafta boyunca devam eden toplantılar, İl Genel Meclis Başkanımız Hakan Akkaş başkanlığında gerçekleştirildi.

Beş gün süren oturumlarda birçok gündem maddesi, il genel meclisi üyeleri tarafından görüşüldü. Meclis toplantıları, divan kâtipleri tarafından 2020 yılı Ocak ayı meclis karar özetlerinin okunmasıyla başladı.

Meclis, İl Özel İdaresi personel kadrolarından emeklilik nedeniyle boşalan norm kadro fazlası işçi kadrolarının iptali ile terfileri nedeniyle memur kadrolarında derece değişikliği yapılmasına ilişkin “Kadro İptal ve Derece Değişiklik Cetvelleri”nin kabulüne karar verdi.

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) tarafından yürütülen Sivas SODES Güdümlü Programı kapsamında Sivas İl Özel İdaresi adına “Sivas Engelli Aktif Yaşam Merkezi Projesi” başlıklı proje sunulması, kabulü halinde uygulanması, eş finansman katkısının karşılanması ve İdaremizi temsile, ilzama ve proje belgelerini imzalamaya İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya’nın yetkili kılınmasına karar verildi.

İl Genel Meclisi Şubat ayı toplantılarında; İmar ve Bayındırlık Komisyonuna, Eğitim, Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonuna, Çevre ve Sağlık Komisyonuna, Gençlik ve Spor Komisyonuna, Tarım ve Orman Komisyonuna, Hukuk Komisyonuna, İçişleri Komisyonuna, Plan ve Bütçe Komisyonuna, Araştırma ve İnceleme Komisyonuna ve Sanayi Ticaret ve Turizm Komisyonuna havale edilen konuları görüşerek karara bağladı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER