YILDIRIM ROTBALANS
SATILIK ARSA

SON DAKİKA

SivasTime

"İKRAR 4 KAPI 40 MAKAM" ÇIKTI
SİPARİŞ WHATSAPP
05336381091

Kaya: “Sivas’ın Yolunda, Suyunda, Tarihi Eserinde ‘Özel İdare’ Var”

Kaya: “Sivas’ın Yolunda, Suyunda, Tarihi Eserinde ‘Özel İdare’ Var”
Bu haber 02 Haziran 2020 - 9:51 'de eklendi ve 43 views kez görüntülendi.

Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, Ramazan bayramının ardından iş akışını değerlendirmek üzere birim müdürleri ile video konferans yöntemi ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Genel Sekreter Mehmet Nebi Kaya’nın yanı sıra, Genel Sekreter Yardımcımız Mevlüt Soysal ile birim müdürlerimiz video konferansta yer aldı.

Tüm yurt sathında uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle Ramazan Bayramını evlerinde geçirdiklerini ifade ederek konuşmasına başlayan Genel Sekreter Mehmet Nebi Kaya, “Her şeyin başı sağlık. Allah can sağlığı versin. Ancak şuna inanıyoruz ki, her zorlukla beraber bir kolaylık vardır. Zor günleri geride bırakarak, güzel günlere hep birlikte erişeceğiz. Geçmiş bayramınızı canı gönülden tebrik ediyorum. Nice bayramlara sağlık içerisinde ulaşmayı Mevlam bizlere nasip eylesin” dedi.

Yaz programının uygulanmaya başlanacağını söyleyen Genel Sekreter Mehmet Nebi Kaya, “Çalışma düzeninde artık rutine dönüyoruz. Üzerimize tevdi edilen vazifeleri yerine getireceğiz. KÖYDES programı bakanlık tarafından onaylandı. Bu çalışmaların projelendirilmesi, etüt çalışmalarının yapılması, ihale iş ve işlemlerinin ivedi bir şekilde gerçekleştirilmesi hususunda gerekenler yapılacak. Sivas İl Özel İdaresi’nin Sivas için önemini her fırsatta dile getiriyorum. Önemli işlere imza atıyoruz. Sivas’ın yolunda, suyunda, tarihi eserinde, projesinde varız. Elimizden geleni en iyi şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz. Farklı bir dönemden geçiyoruz. Pandemi süreci söz konusu. Tedbirleri dikkate alarak çalışmalarımızı sürdürelim.” diye konuştu.

Genel Sekreter Mehmet Nebi Kaya’nın ardından, Genel Sekreter Yardımcısı Mevlüt Soysal ve birim müdürleri, iş akışı ile koordinasyonu gerektiren durumlarla ilgili sırayla söz alarak video konferansa katıldılar.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER