YILDIRIM ROTBALANS
SATILIK ARSA

SON DAKİKA

SivasTime

"İKRAR 4 KAPI 40 MAKAM" ÇIKTI
SİPARİŞ WHATSAPP
05336381091

Canpark “Mutluluk Ağacı” projesi ile çocukları gülümsetmek istiyor.

Canpark “Mutluluk Ağacı” projesi ile çocukları gülümsetmek istiyor.
Bu haber 18 Aralık 2019 - 9:56 'de eklendi ve 170 views kez görüntülendi.

Canpark muhtaçlı ve kimsesiz çocukları unutmadı, Yeni bir proje ile tüm alışverişe gelenleri bu hayır işine katkı sunmaya davet etti.

 

Şirket yetkilileri yeni bir yıla girerken müşterilerin kendilerine hediye alırken hiç tanımadıkları hediye alamayan muhtaçlı ve kimsesiz çocukları sevindirmek için bu projenin oluşturulduğunu ifade ettiler.

Projenin amacının atkı, bere, eldiven, oyuncak, pijama, kitap, kırtasiye malzemeleri gibi çeşitli hediyeleri ihtiyaç sahibi; okul, çocuk esirgeme kurumu, sivil toplum kurumları veya hastanede tedavi gören kanser hastası çocuklara ulaştırmak ve onların bir nebze de olsa mutlu olmalarını sağlamak olduğunu belirten Canpark yetkilileri, Hediyelerin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasının Rotaract üyeleri tarafından sağlanacağını bildirdiler.

Mutluluk Ağacı Projesi Canpark AVM ve Rotaract Adalar, Ataköy, Bakırköy, Beyoğlu, Bostancı, Caddebostan, Erenköy, Fındıklı, Gayrettepe, Kalamış, Karaköy, Maslak, Ortaköy, Sarıyer, Şişli ve Tarabya Rotaract Kulüpleri işbirliğiyle 14 – 31 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER