YILDIRIM ROTBALANS
SATILIK ARSA

SON DAKİKA

SivasTime

"İKRAR 4 KAPI 40 MAKAM" ÇIKTI
SİPARİŞ WHATSAPP
05336381091

AFGANLI EYOUB’UN İSTEĞİ GERÇEK OLDU

AFGANLI EYOUB’UN İSTEĞİ GERÇEK OLDU
Bu haber 19 Aralık 2019 - 11:23 'de eklendi ve 140 views kez görüntülendi.

Sivaslı hemşehrimiz Serkan Durmaz kısa bir süre görev yaptığı Afganistan da tanıştığı Turkmen ailesine Sivas’ı ve Sivasspor’u anlatması ve Sivasspor’un formasını ailenin çocuklarına hediye etmesi ile Sosyal Medyada gündem olmuştu.

 

Türkiye Afganlı Eyoub Mohammad Turkman’in Sivasspor aşkına sosyal medya da şahit oldu. Eyoub’un Sivasspor maçını tribünde izleme dileği Sivas’taki yerel yöneticileri de harekete geçirdi.

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve Vali Salih Ayhan’ın girişimleri ile Sivas’a gelen 8 yaşındaki Eyoub Mohammad Turkman ve Ailesi Sivasspor Fenerbahçe karşılaşmasını tribünden izleyecek.

 

Müsabaka öncesinde Sivas’a gelen Eyoub ve ailesi Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin’i ziyaret etti. Ziyarette Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’e çeşitli hediyeler takdim eden Eyoub ve ailesine Başkan Bilgin’de çeşitli hediyeler verdi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkan Bilgin “Eyoub’un Sivasspor sevgisi bizleri çok mutlu etti. Kendisine ve ailesine teşekkür ediyoruz. Eyoub’un isteğini yerine getirmekten de ayrıca mutluyuz.” dedi.

Ziyarette Eyoub’de nasıl Sivassporlu olduğunu anlattı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER